Posiadaj osobisty styl – sprawdź, kto Ci pomoże

Moda & Uroda

Autor:

Egzystujemy w czasach, w jakich z każdej kwestii zasypywani jesteśmy przeróżnego typu programami oraz magazynami o modzie. Ogólnoświatowej sławy architekci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie odcienie ze sobą łączyć, aby nosić się modnie w nadciągającym sezonie. Niemniej jednak nie każdy podąża za globalnymi nurtami, tłumacząc się tym, że chce mieć swój własny styl oraz nikt nie będzie mu niczego dyktować. Za nic ma rady w najwyższym stopniu legendarnych projektantów czy innych speców od mody. Chce być na przekór modowym nurtom oraz nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest wybitnie istotne oraz nie powinniśmy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach.

Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w portkach-rurkach, obcisłej bluzce lub jaskrawym golfie. Musimy potrafić wybrać optymalne dla nas kroje, spośród mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte podążanie za światowymi, ważnymi trendami modowymi jest oznaką snobizmu i może się dla nas kiepsko skończyć, kiedy za wszelką cenę będziemy chcieli założyć na siebie coś, w czym tak faktycznie wyglądamy potwornie, jednak cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Pamiętajmy, że najistotniejsze jest bycie oryginalnym, a nie ślepe podążanie za modą.

Warto jest odnaleźć swój własny, nieprzeciętny styl. Nie od dzisiaj wiadomo, że to panie przywiązują pokaźniejszą uwagę do spraw połączonych z modą. W jaki sposób w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dość skomplikowana.

Zdecydowana większość panów w ogóle nie interesuję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko oraz nie zastanawiają się nad tym, czy odpowiednio wyglądają akurat w tego typu spodniach czy koszuli. Spędzają niesłychanie mało czasu w sklepach, nie kochają przymierzać ubrań. Najchętniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku i kupili tam wszelkie niezbędne im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą barw. Po więcej porad zapraszamy na stronę internetową tatianaszczech.pl – to świetny wybór dla każdego.

Comments are closed.