W jaki sposób zadbać o włosy oraz styl ubioru?

Moda & Uroda

Autor:

Troszczmy się o skonstruowany przez nas wygląd, zwracajmy szczególną uwagę na to, jak wyglądamy. To właśnie dzięki temu zawsze będziemy atrakcyjne, obojętnie od tego, jakie ubrania będziemy mieć na sobie. A by wyglądać ładnie wcale nie powinniśmy od stóp do głów ubierać się w gustowne, drogie ubrania. Ewidentnie należałoby w swojej szafie posiadać kilka takich oczywiście luksusowych, odpowiedniej jakości, zaprojektowanych przez legendarnych projektantów ubrań. Te jesteśmy w stanie zakładać na wszystkie okazje – pod warunkiem bezsprzecznie, że ich krój i fason jest uniwersalny. Lecz stworzony przez nas wygląd zależy nie tylko od stroju. Ozdobą są między innymi włosy – o nie też musimy zadbać – sprawdź, jak na stronie piękne włosy. Zawsze powinny być czyste oraz uczesane. Niekiedy możemy postawić na prostotę i zaczesać nasze włosy gładko bądź też związać je w klasyczny koński ogon. Jeśli potrzebujemy odrobiny szaleństwa jesteśmy w stanie uczesać fantazyjną fryzurę, która od razu będzie zwracać na siebie uwagę.

Tu jednak przydatna jest nam odwaga – nie każda z nas pragnie oraz ubóstwia rzucać się w oczy. Czasem wolimy wtopić się w tłum, nie pragniemy się wyróżniać. Skonstruowany przez nas wygląd to nie tylko ubranie, jakie zakładamy na siebie każdego dnia. Nasz styl to też a może w głównej mierze dodatki, jakie dobieramy do stroju dziennego. Niektóre dodatki modne są zawsze, inne nadają się do noszenia jedynie przez jeden sezon. Na szczęście nie są one tak drogie, byśmy żałowali tego, że w ukochanym pasku czy kolczykach chodzimy tylko przez kilka miesięcy. Należałoby podążać za modą – niemniej jednak nie za wszelką cenę. Musimy inspirować się tym, co spostrzegamy.

Przeglądając pisma modowe od razu zwrócimy uwagę na akcesoria, które właśnie są modne. Są w stanie to być intrygujące korale, torebki w wyznaczonym kształcie i kolorze czy bransolety. Nie wszystkie akcesoria pasują jednak do naszego stylu. Nauczmy się wybierać te, w których w istocie poprawnie będziemy się czuć. Bezpieczniej jest postawić na minimalizm – poprawniej założyć trochę mniej dodatków oraz wyglądać skromniej, niż założyć ich za niemało oraz przedstawiać się jak choinka bożonarodzeniowa. Jednakże naturalnie wybór należy do nas samych. To my takie dodatki nosimy.

Comments are closed.